Eesti advokaadid

Aare Kaldma

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 28.01.2014
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294
Fax: aare.kaldma@gmail.com

Aivar Kello

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.04.1994
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548
Fax: aivar@injure.ee

Andres Veski

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 07.12.1993
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: andres@sirjemust.ee

Ann Saar

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.08.1985
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7421040
Fax: ann@annsaar.ee

Anne Vissak

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 12.03.2001
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: anne@sirjemust.ee

Anu Pärtel

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.06.1994
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548
Fax: anu@injure.ee

Eve Laine

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 18.07.2000
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: eve@sirjemust.ee

Heiki Kuningas

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 01.09.1998
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Telefon: 7 346 602
Fax: heiki.kuningas@mail.ee

Kaire Hänilene

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.01.2023
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
Telefon: 4 844 000
Fax: kaire@tarmopilv.ee

Katrin Jennsen

Advokaadibüroo Haas & Jennsen
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.09.2014
Ülikooli 2A, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 53953825, 5285522
Fax: katrin@haasjennsen.ee

Kristi Haas

Advokaadibüroo Haas & Jennsen
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 14.10.2014
Ülikooli 2A, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 53953825, 5285522
Fax: kristi@haasjennsen.ee

Kristiina Taul

Advokaadibüroo LINDEBERG Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 625200
Fax: kristiina.taul@lindeberg.legal

Kristjan Lee

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 21.09.2021
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7 300 400
Fax: kristjan.lee@lmp.ee

Li Uiga

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.12.1988
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294
Fax: li@valgejauiga.ee

Marika Suurpere

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: marika@sirjemust.ee

Marina Kelpman

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 18.09.2018
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
Telefon: 4 844 000
Fax: marina@tarmopilv.ee

Marina Valge

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.09.1991
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294
Fax: marina@valgejauiga.ee

Marko Paabumets

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 12.08.1997
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548
Fax: marko@injure.ee

Rainer Objartel

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 22.10.2002
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Telefon: 7 346 602
Fax: rainer.objartel@gmail.com

Rein Napa

Advokaadibüroo Rein Napa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.07.1984
Pliiatsi 5, Tartu, Tartu maakond, 51011
Telefon: 5189415
Fax: reinnapa@gmail.com

Robert Sprengk

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 07.03.2017
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7 300 400
Fax: robert.sprengk@lmp.ee

Tiia Tafenau

Advokaadibüroo Mets
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 21.10.2008
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 5537136
Fax: tiia@mets.law

Toomas Metsma

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 15.09.2015
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
Telefon: 4 844 000
Fax: toomas@tarmopilv.ee