Eesti advokaadid

Ahto Sirendi

Ahto Sirendi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 21.10.2008
Masina 22, Tallinn, Harju maakond, 10144
Telefon: 5204196
Fax: ahto2.sirendi@gmail.com

Aivar Ennok

Advokaadibüroo Aivar Ennok
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.10.1992
Kõlviku tee 42-3, Tallinn, Harju maakond, 12345
Telefon: 5 015 677
Fax: ennoklaw@gmail.com

Aleksei Ratnikov

Advokaadibüroo A. Ratnikov & Partners
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 12.12.2006
J. Köleri 8, Tallinn, Harju maakond, 10150
Telefon: 56909006
Fax: aleksei@ratnikovab.com

Andres Lusmägi

Andres Lusmägi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 31.08.1999
Keemia 23-1, Tallinn, Harju maakond, 10616
Telefon: 5072873
Fax: andreslusmagi@hot.ee

Annemarie Kunila

Advokaadibüroo A.Kunila & Ko
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.05.1978
Pärja 18, Tallinn, Harju maakond, 10912
Telefon: 6610963
Fax: advbyroo@gmail.com

Anti Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.01.2006
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
Telefon: 55 526 106
Fax: advokaadibyroo@gmail.com

Anu Toomemägi-Kivistik

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.09.2017
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 58666511
Fax: anu@remos.ee

Argo Küünemäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 27.03.2007
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Telefon: 6484866
Fax: argo.kuunemae@hotmail.com

Arina Liskmann-Getsu

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 30.03.1999
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 511 3854/5566 8783
Fax: arina@liskmann.eu

Deivi Vaht

Advokaadibüroo Deivi Vaht
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.02.2019
Laulupeo tn 24, Tallinn, Harju maakond, 75510
Telefon: 56 496 946
Fax: deivi.vaht@riversen.ee

Dmitri Školjar

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.11.2010
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 7 707 707
Fax: dmitri@clarusab.ee

Ene Mõtte

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 23.08.2005
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 58666511
Fax: ene@remos.ee

Eva Tibar

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 04.11.1992
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6691840
Fax: eva.tibar@tibar.ee

Gerda-Johanna Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 15.09.2015
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
Telefon: 55 526 106
Fax: gerdajohanna.aasmaa@outlook.com

Harri Tammist

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6691840
Fax: Harri.Tammist@gmail.com

Helen Ratso

Raidla Ellex Advokaadibüroo
Advokatuuri liige alates 19.02.2013
E-post: contact@raidlaellex.ee
Roosikrantsi 2 , Tallinn, Harju maakond, 10119
Telefon: 640 7170

Ilja Sipari

Advokaadibüroo Sipari
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 29.09.2015
Tornimäe 5, Tallinn, Harju maakond, 10145
Telefon: 55 504 300
Fax: ilja@sipari.eu

Imbi Seimar

Niguliste Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.02.1979
Tartu mnt 16b-19, Tallinn, Harju maakond, 10117 
Telefon: 6443494
Fax: nigulisteab@hot.ee

Indrek Västrik

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 12.08.1997
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
Telefon: 6051234
Fax: indrek@lawpartner.ee

Janek Valdma

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 22.11.1994
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
Telefon: 6051234
Fax: janek@lawpartner.ee

Jugans Grossmann

Advokaadibüroo Jugans Grossmann
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 31.08.1999
Vilde tee 104 – 105, Tallinn, Harju maakond, 12911
Telefon: 6700334
Fax: jugansg@gmail.com

Kadi Sitska

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 13.10.1998
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6691840
Fax: kadi.sitska@gmail.com

Kardo Karon

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.09.2020
Kentmanni 4/ Sakala 10, Tallinn, Harju maakond, 10116
Telefon: 6229990
Fax: kardo.karon@eversheds-sutherland.ee

Karine Nersesjan

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.04.2011
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Telefon: 6484866
Fax: karinenersesjan@gmail.com

Kaupo Kask

Advokaadibüroo Kaupo Kask
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.09.2014
Tartu mnt 84a-162, Tallinn, Harju maakond, 10112
Telefon: 5 515 583
Fax: advokaat@kaupokask.ee

Kirke Vaino

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116
Fax: kirke.vaino@lindeberg.legal

Kristina Ivanova

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 03.10.2023
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116
Fax: kristina.ivanova@lindeberg.legal

Kristina Isokoski

Advokaadibüroo K.Roosalu
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.04.1990
Paldiski mnt 177-50, Tallinn, Harju maakond, 13518
Telefon: 3 725 163 907
Fax: abroosalu@gmail.com

Lauri Talumäe

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 06.09.2016
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116
Fax: lauri.talumae@lindeberg.legal

Leelo Viil

Vanalinna Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.05.1988
Tartu mnt 16-10, Tallinn, Harju maakond, 10117
Telefon: 5011777
Fax: leeloviil@gmail.com

Leino Biin

Advokaadibüroo Biin ja Biin
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.02.1979
Asula tn 3-309, Tallinn, Harju maakond, 11312
Telefon: 5 093 028
Fax: leino@biin.ee

Liis Suik

Liis Suik Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.03.2004
Katusepapi 4-A210, Tallinn, Harju maakond, 11412
Telefon: 6000066
Fax: liis.suik@gmail.com

Madis Mahlapuu

Advokaadibüroo Mahlapuu & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 13.12.2005
Roosikrantsi 2, Tallinn, Harju maakond, 10119
Telefon: 5245009
Fax: mahlapuu.ab@gmail.com

Madis Piirla

Advokaadibüroo Legalt
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.09.2016
Viru väljak 6-70, Tallinn, Harju maakond, 10153
Telefon: 6 644 005
Fax: madis@legalt.ee

Margus Viira

Viira & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.11.1993
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 5 044 536, 670 6688
Fax: margus@abviira.ee

Mariann Tusti

Mariann Tusti Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 17.09.1996
Kopli 25, Tallinn, Harju maakond, 10412
Telefon: 5088638
Fax: mariann.tusti@mail.ee

Marika Jaanson

Advokaadibüroo Aktseptus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 10.08.1999
Tondi 5, Tallinn, Harju maakond, 11313
Telefon: 5131331
Fax: info@aktseptus.ee

Marina Lapidus

Advokaadibüroo Borenius
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 25.01.2010
E-post: menetlus@borenius.ee
Pärnu mnt 15, Tallinn, 10141
Telefon: 6651888

Marje Mängel

Advokaadibüroo Marje Mängel
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.03.1990
Paldiski mnt 3/Kevade 2, Tallinn, Harju maakond, 10137
Telefon: 6609766
Fax: mangel@mangel.ee

Merike Allikmäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 30.06.2009
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Telefon: 6484866
Fax: merike.allikmae@gmail.com

Merili Laansoo

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 08.03.2022
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116
Fax: merili.laansoo@lindeberg.legal

Natalia Lausmaa

Advokaadibüroo Natalia Lausmaa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.10.1993
Herne 23-2, Tallinn, Harju maakond, 10135
Telefon: 6462210
Fax: natalia.lausmaa@gmail.com

Natalja Santaševa

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.04.2010
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 7 707 707
Fax: natalja@clarusab.ee

Oksana Morozova

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.04.2011
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 7 707 707
Fax: oksana@clarusab.ee

Siim Mõistlik

Advokaadibüroo Vares & Mõistlik
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 11.02.2014
Väike-Ameerika 8, Tallinn, Harju maakond, 10129
Telefon: 55 603 649
Fax: siim@abvm.ee

Simona Vissak

Advokaadibüroo Legalt
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.02.2019
Viru väljak 6-70, Tallinn, Harju maakond, 10153
Telefon: 6 644 005
Fax: simona@legalt.ee

Sven Sillar

Advokaadibüroo Sven Sillar
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 27.04.1999
Maakri 23, Tallinn, Harju maakond, 10145
Telefon: 6420075
Fax: sven@sillar.ee

Tiina Mare Hiob

Advokaadibüroo Tiina Mare Hiob
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 17.03.1986
Pärnu mnt 30-9, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6556626
Fax: tiinamare.hiob@gmail.com

Toomas Laanemaa

Advokaadibüroo Tehver & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 25.02.1995
Pirni 7, Tallinn, Harju maakond, 10617
Telefon: 6 419 480
Fax: toomas@tehver.ee

Toomas Pilt

Advokaadibüroo Lawoja
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 02.03.1999
Liivalaia 11/1-12A, Tallinn, Harju maakond, 10118
Telefon: 6408711
Fax: toomas.pilt@gmail.com

Urmas Simon

Advokaadibüroo Simon OÜ
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 27.01.2004
Parda 3 - 104, Tallinn, Harju maakond, 10151
Telefon: 56 635 111
Fax: urmassimon@gmail.com

Viktoria Ivanova

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 21.02.2012
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 511 3854/5566 8783
Fax: viktoria@liskmann.eu

Vladimir Sadekov

Vladimir Sadekov Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 30.06.2009
Vesivärava 50-310, Tallinn, Harju maakond, 10152
Telefon: 518 8763; 6040411
Fax: menetlus@sadekov.ee

Yaroslav Radziwill

Advokaadibüroo Radziwill
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.09.2017
Veerenni 29-9, Tallinn, Harju maakond, 10135
Telefon: 56880132
Fax: yaroslav.law@gmail.com