Eesti advokaadid

Aare Kaldma

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 28.01.2014
E-post: aare.kaldma@gmail.com
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Ahto Sirendi

Ahto Sirendi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 21.10.2008
E-post: ahto2.sirendi@gmail.com
Masina 22, Tallinn, Harju maakond, 10144
Telefon: 5204196

Aivar Ennok

Advokaadibüroo Aivar Ennok
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.10.1992
E-post: ennoklaw@gmail.com
Kõlviku tee 42-3, Tallinn, Harju maakond, 12345
Telefon: 5 015 677

Aivar Kello

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.04.1994
E-post: aivar@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548

Alar Neiland

Advokaadibüroo AE Consult
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.04.1982
E-post: alar.neiland@mail.ee
Sihi tn 181, Tallinn, Harju maakond, 10918
Telefon: 5054028

Aleksei Forstiman

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 11.12.2012
E-post: aleksei.forstiman@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
Telefon: 5 062 428

Aleksei Ratnikov

Advokaadibüroo A. Ratnikov & Partners
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 12.12.2006
E-post: aleksei@ratnikovab.com
J. Köleri 8, Tallinn, Harju maakond, 10150
Telefon: 56909006

Aleksei Vassiljev

Vladimir Sadekov Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.09.2015
E-post: aleksei.vassiljev@sadekov.ee
Vesivärava 50-310, Tallinn, Harju maakond, 10152
Telefon: 518 8763; 6040411

Andrei Matvejev

Advokaadibüroo Andrei Matvejev
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 14.05.2013
E-post: andrei.matvejev@matvejev.ee
Kulgu 4, Narva, Ida-Viru maakond, 20104
Telefon: 5 031 782

Andres Lusmägi

Andres Lusmägi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 31.08.1999
E-post: andreslusmagi@hot.ee
Keemia 23-1, Tallinn, Harju maakond, 10616
Telefon: 5072873

Andres Veski

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 07.12.1993
E-post: andres@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794

Ann Saar

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.08.1985
E-post: ann@annsaar.ee
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7421040

Anne Vissak

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 12.03.2001
E-post: anne@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794

Annemarie Kunila

Advokaadibüroo A.Kunila & Ko
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.05.1978
E-post: advbyroo@gmail.com
Pärja 18, Tallinn, Harju maakond, 10912
Telefon: 6610963

Anti Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.01.2006
E-post: advokaadibyroo@gmail.com
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
Telefon: 55 526 106

Anu Pärtel

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.06.1994
E-post: anu@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548

Anu Toomemägi-Kivistik

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.09.2017
E-post: anu@remos.ee
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 58666511

Argo Küünemäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 27.03.2007
E-post: argo.kuunemae@hotmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Telefon: 6484866

Arina Liskmann-Getsu

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 30.03.1999
E-post: arina@liskmann.eu
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 511 3854/5566 8783

Arri Tooming

Advokaadibüroo Arri Tooming
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.08.1979
E-post: advokaadikontor@gmail.com
Tallinna 21, Rakvere, Lääne-Viru maakond, 44311
Telefon: 503 77 33

Arvo Suuban

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.10.1991
E-post: arvo13@mail.ee
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
Telefon: 33 70 506

Avo Pärmann

Advokaadibüroo Avo Pärmann
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.03.1978
E-post: avo.parmann@gmail.com
Meelise 1b, Pärnu, Pärnu maakond, 80028
Telefon: 44 30 607

Deivi Vaht

Advokaadibüroo Deivi Vaht
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.02.2019
E-post: deivi.vaht@riversen.ee
Laulupeo tn 24, Tallinn, Harju maakond, 75510
Telefon: 56 496 946

Deniss Matvejev

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 10.02.2015
E-post: deniss.matvejev@mail.ee
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
Telefon: 35 60 529

Dmitri Školjar

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.11.2010
E-post: dmitri@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 7 707 707

Eha Lillsaar

Advokaadibüroo Eha Lillsaar
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 07.09.1993
E-post: advokaat@lillsaar.ee
Tallinna 2, Viljandi, Viljandi maakond, 71011

Ene Mõtte

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 23.08.2005
E-post: ene@remos.ee
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 58666511

Eva Tibar

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 04.11.1992
E-post: eva.tibar@tibar.ee
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6691840

Eve Jundas

Advokaadibüroo Legalia
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.05.1968
E-post: rapla@legalia.ee
Sauna 10, Rapla, Rapla maakond, 79513
Telefon: 4896480

Eve Laine

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 18.07.2000
E-post: eve@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794

Gerda-Johanna Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 15.09.2015
E-post: gerdajohanna.aasmaa@outlook.com
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
Telefon: 55 526 106

Harri Tammist

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
E-post: Harri.Tammist@gmail.com
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6691840

Heiki Kuningas

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 01.09.1998
E-post: heiki.kuningas@mail.ee
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Telefon: 7 346 602

Helen Ratso

Raidla Ellex Advokaadibüroo
Advokatuuri liige alates 19.02.2013
E-post: contact@raidlaellex.ee
Roosikrantsi 2 , Tallinn, Harju maakond, 10119
Telefon: 640 7170

Igor Belugin

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 10.05.1995
E-post: igor.belugin@outlook.com
Juhkentali 3, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
Telefon: 5145835

Ilja Sipari

Advokaadibüroo Sipari
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 29.09.2015
E-post: ilja@sipari.eu
Tornimäe 5, Tallinn, Harju maakond, 10145
Telefon: 55 504 300

Ilya Zuev

Grandman Law Firm Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 17.05.2011
E-post: ilya.zuev@grandman.ee
Tuleviku 6a, Narva, Ida-Viru maakond, 20307
Telefon: 55511331, 6865210

Imbi Seimar

Niguliste Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.02.1979
E-post: nigulisteab@hot.ee
Tartu mnt 16b-19, Tallinn, Harju maakond, 10117 
Telefon: 6443494

Indrek Västrik

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 12.08.1997
E-post: indrek@lawpartner.ee
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
Telefon: 6051234

Irina Gromtsev

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 13.06.2006
E-post: irina.gromtsev@gmail.com
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
Telefon: 33 70 506

Irina Þurina

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.03.1982
E-post: irina.zurina@gmail.com
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
Telefon: 33 70 506

Janek Valdma

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 22.11.1994
E-post: janek@lawpartner.ee
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
Telefon: 6051234

Jugans Grossmann

Advokaadibüroo Jugans Grossmann
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 31.08.1999
E-post: jugansg@gmail.com
Vilde tee 104 – 105, Tallinn, Harju maakond, 12911
Telefon: 6700334

Kadi Sitska

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 13.10.1998
E-post: kadi.sitska@gmail.com
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6691840

Kaido Kooga

K.Kooga Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.10.1989
E-post: kaidokooga@gmail.com
Rakvere tn 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
Telefon: 33 61 710

Kaire Hänilene

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.01.2023
E-post: kaire@tarmopilv.ee
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
Telefon: 4 844 000

Kalju Kutsar

Advokaadibüroo Valge & Uiga Valga osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.03.2004
E-post: kalju@valgejauiga.ee
Vabaduse 26, Valga, Valga maakond, 68204
Telefon: 76 61 366

Kardo Karon

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.09.2020
E-post: kardo.karon@eversheds-sutherland.ee
Kentmanni 4/ Sakala 10, Tallinn, Harju maakond, 10116
Telefon: 6229990

Karine Nersesjan

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.04.2011
E-post: karinenersesjan@gmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Telefon: 6484866

Katrin Jennsen

Advokaadibüroo Haas & Jennsen
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.09.2014
E-post: katrin@haasjennsen.ee
Ülikooli 2A, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 53953825, 5285522

Kaupo Kask

Advokaadibüroo Kaupo Kask
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.09.2014
E-post: advokaat@kaupokask.ee
Tartu mnt 84a-162, Tallinn, Harju maakond, 10112
Telefon: 5 515 583

Kersti Põld

Advokaadibüroo Kersti Põld
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 10.05.1994
E-post: kersti@tt.ee
Rohu 5, Kuressaare, Saare maakond, 93819
Telefon: 4533625

Kirke Vaino

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
E-post: kirke.vaino@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Kristiina Taul

Advokaadibüroo LINDEBERG Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
E-post: kristiina.taul@lindeberg.legal
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 625200

Kristina Ivanova

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 03.10.2023
E-post: kristina.ivanova@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Kristina Isokoski

Advokaadibüroo K.Roosalu
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 24.04.1990
E-post: abroosalu@gmail.com
Paldiski mnt 177-50, Tallinn, Harju maakond, 13518
Telefon: 3 725 163 907

Kristjan Lee

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 21.09.2021
E-post: kristjan.lee@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7 300 400

Laureana Telk

Meelis Masso Advokaadibüroo
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 08.03.2022
E-post: laureana@meelismasso.ee
Tallinna mnt 25-3, Rapla, Rapla maakond, 79512
Telefon: 5 038 559

Lauri Talumäe

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 06.09.2016
E-post: lauri.talumae@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Leelo Viil

Vanalinna Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.05.1988
E-post: leeloviil@gmail.com
Tartu mnt 16-10, Tallinn, Harju maakond, 10117
Telefon: 5011777

Li Uiga

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.12.1988
E-post: li@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Liis Suik

Liis Suik Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.03.2004
E-post: liis.suik@gmail.com
Katusepapi 4-A210, Tallinn, Harju maakond, 11412
Telefon: 6000066

Madis Mahlapuu

Advokaadibüroo Mahlapuu & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 13.12.2005
E-post: mahlapuu.ab@gmail.com
Roosikrantsi 2, Tallinn, Harju maakond, 10119
Telefon: 5245009

Madis Piirla

Advokaadibüroo Legalt
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.09.2016
E-post: madis@legalt.ee
Viru väljak 6-70, Tallinn, Harju maakond, 10153
Telefon: 6 644 005

Margo Normann

Advokaadibüroo Normann ja Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 18.02.1992
E-post: abnormann@gmail.com
Lossi 37, Viljandi, Viljandi maakond, 71004
Telefon: 4355370

Margo Põbo

Advokaadibüroo Sempes OÜ
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 11.12.2012
E-post: margo@sempes.ee
Vanapargi 6, Pärnu, Pärnu maakond, 80019
Telefon: 37 253 020 480

Margus Viira

Viira & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.11.1993
E-post: margus@abviira.ee
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 5 044 536, 670 6688

Mariann Tusti

Mariann Tusti Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 17.09.1996
E-post: mariann.tusti@mail.ee
Kopli 25, Tallinn, Harju maakond, 10412
Telefon: 5088638

Marika Suurpere

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.03.2023
E-post: marika@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794

Marika Jaanson

Advokaadibüroo Aktseptus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 10.08.1999
E-post: info@aktseptus.ee
Tondi 5, Tallinn, Harju maakond, 11313
Telefon: 5131331

Marina Lapidus

Advokaadibüroo Borenius
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 25.01.2010
E-post: menetlus@borenius.ee
Pärnu mnt 15, Tallinn, 10141
Telefon: 6651888

Marina Kelpman

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 18.09.2018
E-post: marina@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794

Marina Valge

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.09.1991
E-post: marina@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Marit Seesmaa

Advokaadibüroo Haas & Jennsen Võru osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 10.12.2013
E-post: marit@haasjennsen.ee
Lembitu 2a, Võru, Võru maakond, 65608
Telefon: 59119670

Marje Mängel

Advokaadibüroo Marje Mängel
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.03.1990
E-post: mangel@mangel.ee
Paldiski mnt 3/Kevade 2, Tallinn, Harju maakond, 10137
Telefon: 6609766

Marko Paabumets

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 12.08.1997
E-post: marko@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548

Mart Sikut

Sikuti Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.06.1988
E-post: info@sikutiab.ee
Tartu 8, Viljandi, Viljandi maakond, 71020
Telefon: 4334192

Matti Reinsalu

Advokaadibüroo Matti Reinsalu
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 03.05.1983
E-post: reinsalumatti@gmail.com
Keskväljak 10, Paide, Järva maakond, 72713
Telefon: 5108269

Meelis Masso

Meelis Masso Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 22.11.1994
E-post: advokaadibyroo@meelismasso.ee
Tallinna mnt 25-3, Rapla, Rapla maakond, 79512
Telefon: 5 038 559

Merike Allikmäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 30.06.2009
E-post: merike.allikmae@gmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Telefon: 6484866

Merili Laansoo

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 08.03.2022
E-post: merili.laansoo@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Mirjam Frey

Advokaadibüroo Lion Law
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.11.2001
E-post: menetlus@lion-law.ee
Põrgupõhja tee 3, Vaila küla, Harju maakond, 76917
Telefon: 56 843 382

Natalia Lausmaa

Advokaadibüroo Natalia Lausmaa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.10.1993
E-post: natalia.lausmaa@gmail.com
Herne 23-2, Tallinn, Harju maakond, 10135
Telefon: 6462210

Natalia Suvorova

Advokaadibüroo Legalia
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.10.1981
E-post: rapla@legalia.ee
Sauna 10, Rapla, Rapla maakond, 79513
Telefon: 4896480

Natalja Santaševa

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.04.2010
E-post: natalja@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 7 707 707

Nikolai Kõiv

Advokaadibüroo Nikolai Kõiv
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.01.1992
E-post: abnikolaikoiv@gmail.com
Tallinna 2, Viljandi, Viljandi maakond, 71011
Telefon: 4333059

Oksana Morozova

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.04.2011
E-post: oksana@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 7 707 707

Oleg Gorškaljov

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.11.1985
E-post: gor59om@gmail.com
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
Telefon: 33 70 506

Otto Preem

Valga Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.08.1986
E-post: ottopreem@gmail.com
Vabaduse 5, Valga, Valga maakond, 68204
Telefon: 5039070

Peep Rajavere

Läänemaa I Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 09.07.1996
E-post: advokaat.rajavere@gmail.com
Karja 20, Haapsalu, Lääne maakond, 90503
Telefon: 5283882

Rainer Objartel

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 22.10.2002
E-post: rainer.objartel@gmail.com
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Telefon: 7 346 602

Raul Tosmann

Advokaadibüroo Raul Tosmann
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.10.1979
E-post: raultosmann.jur@gmail.com
Lossi 18, Viljandi, Viljandi maakond, 71003
Telefon: 4333723

Rein Napa

Advokaadibüroo Rein Napa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.07.1984
E-post: reinnapa@gmail.com
Pliiatsi 5, Tartu, Tartu maakond, 51011
Telefon: 5189415

Robert Sprengk

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 07.03.2017
E-post: robert.sprengk@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7 300 400

Rünno Roosmaa

Advokaadibüroo Roosmaa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.04.1977
E-post: abroosmaa@hotmail.com
Munga 2, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 44 33 657

Sergei Politšev

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.03.1996
E-post: sergei.polichev@mail.ee
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
Telefon: 33 70 506

Siim Mõistlik

Advokaadibüroo Vares & Mõistlik
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 11.02.2014
E-post: siim@abvm.ee
Väike-Ameerika 8, Tallinn, Harju maakond, 10129
Telefon: 55 603 649

Sven Sillar

Advokaadibüroo Sven Sillar
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 27.04.1999
E-post: sven@sillar.ee
Maakri 23, Tallinn, Harju maakond, 10145
Telefon: 6420075

Tiia Tafenau

Advokaadibüroo Mets
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 21.10.2008
E-post: tiia@mets.law
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 5537136

Tiina Mare Hiob

Advokaadibüroo Tiina Mare Hiob
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 17.03.1986
E-post: tiinamare.hiob@gmail.com
Pärnu mnt 30-9, Tallinn, Harju maakond, 10141
Telefon: 6556626

Toomas Laanemaa

Advokaadibüroo Tehver & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 25.02.1995
E-post: toomas@tehver.ee
Pirni 7, Tallinn, Harju maakond, 10617
Telefon: 6 419 480

Toomas Metsma

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 15.09.2015
E-post: toomas@tarmopilv.ee
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
Telefon: 4 844 000

Toomas Pilt

Advokaadibüroo Lawoja
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 02.03.1999
E-post: toomas.pilt@gmail.com
Liivalaia 11/1-12A, Tallinn, Harju maakond, 10118
Telefon: 6408711

Urmas Simon

Advokaadibüroo Simon OÜ
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 27.01.2004
E-post: urmassimon@gmail.com
Parda 3 - 104, Tallinn, Harju maakond, 10151
Telefon: 56 635 111

Viktoria Ivanova

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 21.02.2012
E-post: viktoria@liskmann.eu
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
Telefon: 511 3854/5566 8783

Vladimir Sadekov

Vladimir Sadekov Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 30.06.2009
E-post: menetlus@sadekov.ee
Vesivärava 50-310, Tallinn, Harju maakond, 10152
Telefon: 518 8763; 6040411

Yaroslav Radziwill

Advokaadibüroo Radziwill
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.09.2017
E-post: yaroslav.law@gmail.com
Veerenni 29-9, Tallinn, Harju maakond, 10135
Telefon: 56880132