Aдвокаты

Aare Kaldma

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
28.01.2014
Э-почта: aare.kaldma@gmail.com
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7344294

Aivar Kello

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
14.04.1994
Э-почта: aivar@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
телефон: 7420548

Andres Veski

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
07.12.1993
Э-почта: andres@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Ann Saar

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaat
20.08.1985
Э-почта: ann@annsaar.ee
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7421040

Anne Vissak

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
12.03.2001
Э-почта: anne@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Anu Pärtel

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
06.06.1994
Э-почта: anu@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
телефон: 7420548

Eve Laine

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
18.07.2000
Э-почта: eve@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Heiki Kuningas

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
01.09.1998
Э-почта: heiki.kuningas@mail.ee
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
телефон: 7 346 602

Kaire Hänilene

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaat
24.01.2023
Э-почта: kaire@tarmopilv.ee
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
телефон: 4 844 000

Katrin Jennsen

Advokaadibüroo Haas & Jennsen
Vandeadvokaat
02.09.2014
Э-почта: katrin@haasjennsen.ee
Ülikooli 2A, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 53953825, 5285522

Kristi Haas

Advokaadibüroo Haas & Jennsen
Vandeadvokaat
14.10.2014
Э-почта: kristi@haasjennsen.ee
Ülikooli 2A, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 53953825, 5285522

Kristiina Taul

Advokaadibüroo LINDEBERG Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
14.03.2023
Э-почта: kristiina.taul@lindeberg.legal
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 625200

Kristjan Lee

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
21.09.2021
Э-почта: kristjan.lee@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
телефон: 7 300 400

Li Uiga

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
01.12.1988
Э-почта: li@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7344294

Marika Suurpere

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
14.03.2023
Э-почта: marika@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Marina Kelpman

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaat
18.09.2018
Э-почта: marina@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Marina Valge

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
01.09.1991
Э-почта: marina@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7344294

Marko Paabumets

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
12.08.1997
Э-почта: marko@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
телефон: 7420548

Rainer Objartel

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaat
22.10.2002
Э-почта: rainer.objartel@gmail.com
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
телефон: 7 346 602

Rein Napa

Advokaadibüroo Rein Napa
Vandeadvokaat
01.07.1984
Э-почта: reinnapa@gmail.com
Pliiatsi 5, Tartu, Tartu maakond, 51011
телефон: 5189415

Robert Sprengk

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaat
07.03.2017
Э-почта: robert.sprengk@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
телефон: 7 300 400

Tiia Tafenau

Advokaadibüroo Mets
Vandeadvokaadi abi
21.10.2008
Э-почта: tiia@mets.law
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 5537136

Toomas Metsma

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
15.09.2015
Э-почта: toomas@tarmopilv.ee
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
телефон: 4 844 000