Aдвокаты

Aare Kaldma

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
28.01.2014
Э-почта: aare.kaldma@gmail.com
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7344294

Aavo Aadli

Advokaadibüroo Aavo Aadli
Vandeadvokaat
20.01.1991
Э-почта: aavo.aadli@mail.ee
Mustamäe tee 18, Tallinn, Harju maakond, 10617
телефон: 5011385

Ahto Sirendi

Ahto Sirendi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
21.10.2008
Э-почта: ahto2.sirendi@gmail.com
Masina 22, Tallinn, Harju maakond, 10144
телефон: 5204196

Aivar Ennok

Advokaadibüroo Aivar Ennok
Vandeadvokaat
15.10.1992
Э-почта: ennoklaw@gmail.com
Kõlviku tee 42-3, Tallinn, Harju maakond, 12345
телефон: 5 015 677

Aivar Kello

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
14.04.1994
Э-почта: aivar@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
телефон: 7420548

Alar Neiland

Advokaadibüroo AE Consult
Vandeadvokaat
19.04.1982
Э-почта: alar.neiland@mail.ee
Sihi tn 181, Tallinn, Harju maakond, 10918
телефон: 5054028

Aleksei Forstiman

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaadi abi
11.12.2012
Э-почта: aleksei.forstiman@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
телефон: 5 062 428

Aleksei Ratnikov

Advokaadibüroo A. Ratnikov & Partners
Vandeadvokaat
12.12.2006
Э-почта: aleksei@ratnikovab.com
J. Köleri 8, Tallinn, Harju maakond, 10150
телефон: 56909006

Aleksei Vassiljev

Vladimir Sadekov Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
15.09.2015
Э-почта: aleksei.vassiljev@sadekov.ee
Vesivärava 50-310, Tallinn, Harju maakond, 10152
телефон: 518 8763; 6040411

Andrei Matvejev

Advokaadibüroo Andrei Matvejev
Vandeadvokaat
14.05.2013
Э-почта: andrei.matvejev@matvejev.ee
Kulgu 4, Narva, Ida-Viru maakond, 20104
телефон: 5 031 782

Andres Lusmägi

Andres Lusmägi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
31.08.1999
Э-почта: andreslusmagi@hot.ee
Keemia 23-1, Tallinn, Harju maakond, 10616
телефон: 5072873

Andres Veski

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
07.12.1993
Э-почта: andres@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Ann Saar

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaat
20.08.1985
Э-почта: ann@annsaar.ee
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7421040

Anne Vissak

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
12.03.2001
Э-почта: anne@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Annemarie Kunila

Advokaadibüroo A.Kunila & Ko
Vandeadvokaat
01.05.1978
Э-почта: advbyroo@gmail.com
Pärja 18, Tallinn, Harju maakond, 10912
телефон: 6610963

Anti Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaat
24.01.2006
Э-почта: advokaadibyroo@gmail.com
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
телефон: 55 526 106

Anu Pärtel

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
06.06.1994
Э-почта: anu@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
телефон: 7420548

Anu Toomemägi-Kivistik

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
19.09.2017
Э-почта: anu@remos.ee
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
телефон: 58666511

Argo Küünemäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
27.03.2007
Э-почта: argo.kuunemae@hotmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
телефон: 6484866

Arina Liskmann-Getsu

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
30.03.1999
Э-почта: arina@liskmann.eu
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
телефон: 511 3854/5566 8783

Arri Tooming

Advokaadibüroo Arri Tooming
Vandeadvokaat
06.08.1979
Э-почта: advokaadikontor@gmail.com
Tallinna 21, Rakvere, Lääne-Viru maakond, 44311
телефон: 503 77 33

Arvo Suuban

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
01.10.1991
Э-почта: arvo13@mail.ee
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
телефон: 33 70 506

Avo Pärmann

Advokaadibüroo Avo Pärmann
Vandeadvokaat
01.03.1978
Э-почта: avo.parmann@gmail.com
Meelise 1b, Pärnu, Pärnu maakond, 80028
телефон: 44 30 607

Deivi Vaht

Advokaadibüroo Deivi Vaht
Vandeadvokaat
05.02.2019
Э-почта: deivi.vaht@riversen.ee
Laulupeo tn 24, Tallinn, Harju maakond, 75510
телефон: 56 496 946

Deniss Matvejev

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
10.02.2015
Э-почта: deniss.matvejev@mail.ee
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
телефон: 35 60 529

Dmitri Školjar

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
02.11.2010
Э-почта: dmitri@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
телефон: 7 707 707

Eha Lillsaar

Advokaadibüroo Eha Lillsaar
Vandeadvokaat
07.09.1993
Э-почта: advokaat@lillsaar.ee
Tallinna 2, Viljandi, Viljandi maakond, 71011

Ene Mõtte

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
23.08.2005
Э-почта: ene@remos.ee
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
телефон: 58666511

Eva Tibar

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaat
04.11.1992
Э-почта: eva.tibar@tibar.ee
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
телефон: 6691840

Eve Jundas

Advokaadibüroo Legalia
Vandeadvokaat
01.05.1968
Э-почта: rapla@legalia.ee
Sauna 10, Rapla, Rapla maakond, 79513
телефон: 4896480

Eve Laine

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
18.07.2000
Э-почта: eve@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Gerda-Johanna Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaadi abi
15.09.2015
Э-почта: gerdajohanna.aasmaa@outlook.com
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
телефон: 55 526 106

Harri Tammist

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
14.03.2023
Э-почта: Harri.Tammist@gmail.com
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
телефон: 6691840

Heiki Kuningas

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
01.09.1998
Э-почта: heiki.kuningas@mail.ee
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
телефон: 7 346 602

Helen Ratso

Raidla Ellex Advokaadibüroo
19.02.2013
Э-почта: contact@raidlaellex.ee
Roosikrantsi 2 , Tallinn, Harju maakond, 10119
телефон: 640 7170

Igor Belugin

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
10.05.1995
Э-почта: igor.belugin@outlook.com
Juhkentali 3, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
телефон: 5145835

Ilja Sipari

Advokaadibüroo Sipari
Vandeadvokaat
29.09.2015
Э-почта: ilja@sipari.eu
Tornimäe 5, Tallinn, Harju maakond, 10145
телефон: 55 504 300

Ilya Zuev

Grandman Law Firm Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
17.05.2011
Э-почта: ilya.zuev@grandman.ee
Tuleviku 6a, Narva, Ida-Viru maakond, 20307
телефон: 56 238 014

Imbi Seimar

Niguliste Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
15.02.1979
Э-почта: nigulisteab@hot.ee
Tartu mnt 16b-19, Tallinn, Harju maakond, 10117 
телефон: 6443494

Indrek Västrik

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
12.08.1997
Э-почта: indrek@lawpartner.ee
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
телефон: 6051234

Irina Gromtsev

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaadi abi
13.06.2006
Э-почта: irina.gromtsev@gmail.com
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
телефон: 33 70 506

Irina Þurina

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
16.03.1982
Э-почта: irina.zurina@gmail.com
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
телефон: 33 70 506

Janek Valdma

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
22.11.1994
Э-почта: janek@lawpartner.ee
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
телефон: 6051234

Jugans Grossmann

Advokaadibüroo Jugans Grossmann
Vandeadvokaat
31.08.1999
Э-почта: jugansg@gmail.com
Vilde tee 104 – 105, Tallinn, Harju maakond, 12911
телефон: 6700334

Kadi Sitska

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
13.10.1998
Э-почта: kadi.sitska@gmail.com
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
телефон: 6691840

Kaido Kooga

K.Kooga Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
01.10.1989
Э-почта: kaidokooga@gmail.com
Rakvere tn 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
телефон: 33 61 710

Kaire Hänilene

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaat
24.01.2023
Э-почта: kaire@tarmopilv.ee
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
телефон: 4 844 000

Kalju Kutsar

Advokaadibüroo Valge & Uiga Valga osakond
Vandeadvokaat
02.03.2004
Э-почта: kalju@valgejauiga.ee
Vabaduse 26, Valga, Valga maakond, 68204
телефон: 76 61 366

Kardo Karon

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co
Vandeadvokaadi abi
24.09.2020
Э-почта: kardo.karon@eversheds-sutherland.ee
Kentmanni 4/ Sakala 10, Tallinn, Harju maakond, 10116
телефон: 6229990

Karine Nersesjan

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
19.04.2011
Э-почта: karinenersesjan@gmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
телефон: 6484866

Kaupo Kask

Advokaadibüroo Kaupo Kask
Vandeadvokaat
02.09.2014
Э-почта: advokaat@kaupokask.ee
Tartu mnt 84a-162, Tallinn, Harju maakond, 10112
телефон: 5 515 583

Kersti Põld

Advokaadibüroo Kersti Põld
Vandeadvokaat
10.05.1994
Э-почта: kersti@tt.ee
Rohu 5, Kuressaare, Saare maakond, 93819
телефон: 4533625

Kirke Treial

Advokaadibüroo Turnstone
Vandeadvokaat
02.10.2018
Э-почта: kirke.treial@turnstone.ee
Tartu mnt 25, Tallinn, Harju maakond, 10117
телефон: 6605577

Kristi Haas

Advokaadibüroo Haas & Jennsen
Vandeadvokaat
14.10.2014
Э-почта: kristi@haasjennsen.ee
Ülikooli 2A, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 53953825, 5285522

Kristiina Taul

Advokaadibüroo LINDEBERG Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
14.03.2023
Э-почта: kristiina.taul@lindeberg.legal
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 625200

Kristina Ivanova

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
03.10.2023
Э-почта: kristina.ivanova@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Kristina Isokoski

Advokaadibüroo K.Roosalu
Vandeadvokaat
24.04.1990
Э-почта: abroosalu@gmail.com
Paldiski mnt 177-50, Tallinn, Harju maakond, 13518
телефон: 3 725 163 907

Kristjan Lee

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
21.09.2021
Э-почта: kristjan.lee@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
телефон: 7 300 400

Laureana Telk

Meelis Masso Advokaadibüroo
Vandeadvokaadi abi
08.03.2022
Э-почта: laureana@meelismasso.ee
Tallinna mnt 25-3, Rapla, Rapla maakond, 79512
телефон: 5 038 559

Lauri Talumäe

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
06.09.2016
Э-почта: lauri.talumae@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Leelo Viil

Vanalinna Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
16.05.1988
Э-почта: leeloviil@gmail.com
Tartu mnt 16-10, Tallinn, Harju maakond, 10117
телефон: 5011777

Leino Biin

Advokaadibüroo Biin ja Biin
Vandeadvokaat
15.02.1979
Э-почта: leino@biin.ee
Asula tn 3-309, Tallinn, Harju maakond, 11312
телефон: 5 093 028

Li Uiga

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
01.12.1988
Э-почта: li@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7344294

Liis Suik

Liis Suik Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
02.03.2004
Э-почта: liis.suik@gmail.com
Katusepapi 4-A210, Tallinn, Harju maakond, 11412
телефон: 6000066

Madis Mahlapuu

Advokaadibüroo Mahlapuu & Partnerid
Vandeadvokaat
13.12.2005
Э-почта: mahlapuu.ab@gmail.com
Roosikrantsi 2, Tallinn, Harju maakond, 10119
телефон: 5245009

Madis Piirla

Advokaadibüroo Legalt
Vandeadvokaat
20.09.2016
Э-почта: madis@legalt.ee
Viru väljak 6-70, Tallinn, Harju maakond, 10153
телефон: 6 644 005

Margo Normann

Advokaadibüroo Normann ja Partnerid
Vandeadvokaat
18.02.1992
Э-почта: abnormann@gmail.com
Lossi 37, Viljandi, Viljandi maakond, 71004
телефон: 4355370

Margus Viira

Viira & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
15.11.1993
Э-почта: margus@abviira.ee
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
телефон: 5 044 536, 670 6688

Mariann Tusti

Mariann Tusti Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
17.09.1996
Э-почта: mariann.tusti@mail.ee
Kopli 25, Tallinn, Harju maakond, 10412
телефон: 5088638

Marika Suurpere

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
14.03.2023
Э-почта: marika@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
телефон: 7427794

Marika Jaanson

Advokaadibüroo Aktseptus
Vandeadvokaat
10.08.1999
Э-почта: info@aktseptus.ee
Tondi 5, Tallinn, Harju maakond, 11313
телефон: 5131331

Marina Lapidus

Advokaadibüroo Borenius
Vandeadvokaat
25.01.2010
Э-почта: menetlus@borenius.ee
Pärnu mnt 15, Tallinn, 10141
телефон: 6651888

Marina Kelpman

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
18.09.2018
Э-почта: marina@tarmopilv.ee
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
телефон: 4 844 000

Marina Valge

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
01.09.1991
Э-почта: marina@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 7344294

Marit Seesmaa

Advokaadibüroo Haas & Jennsen Võru osakond
Vandeadvokaadi abi
10.12.2013
Э-почта: marit@haasjennsen.ee
Lembitu 2a, Võru, Võru maakond, 65608
телефон: 59119670

Marje Mängel

Advokaadibüroo Marje Mängel
Vandeadvokaat
06.03.1990
Э-почта: mangel@mangel.ee
Paldiski mnt 3/Kevade 2, Tallinn, Harju maakond, 10137
телефон: 6609766

Marko Paabumets

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
12.08.1997
Э-почта: marko@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
телефон: 7420548

Mart Sikut

Sikuti Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
01.06.1988
Э-почта: info@sikutiab.ee
Tartu 8, Viljandi, Viljandi maakond, 71020
телефон: 4334192

Matti Reinsalu

Advokaadibüroo Matti Reinsalu
Vandeadvokaat
03.05.1983
Э-почта: reinsalumatti@gmail.com
Keskväljak 10, Paide, Järva maakond, 72713
телефон: 5108269

Meelis Masso

Meelis Masso Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
22.11.1994
Э-почта: advokaadibyroo@meelismasso.ee
Tallinna mnt 25-3, Rapla, Rapla maakond, 79512
телефон: 5 038 559

Merike Allikmäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
30.06.2009
Э-почта: merike.allikmae@gmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
телефон: 6484866

Merili Laansoo

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
08.03.2022
Э-почта: merili.laansoo@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Mirjam Frey

Advokaadibüroo Lion Law
Vandeadvokaat
06.11.2001
Э-почта: menetlus@lion-law.ee
Põrgupõhja tee 3, Vaila küla, Harju maakond, 76917
телефон: 56 843 382

Natalia Lausmaa

Advokaadibüroo Natalia Lausmaa
Vandeadvokaat
05.10.1993
Э-почта: natalia.lausmaa@gmail.com
Herne 23-2, Tallinn, Harju maakond, 10135
телефон: 6462210

Natalia Suvorova

Advokaadibüroo Legalia
Vandeadvokaat
01.10.1981
Э-почта: rapla@legalia.ee
Sauna 10, Rapla, Rapla maakond, 79513
телефон: 4896480

Natalja Santaševa

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
20.04.2010
Э-почта: natalja@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
телефон: 7 707 707

Nikolai Kõiv

Advokaadibüroo Nikolai Kõiv
Vandeadvokaat
15.01.1992
Э-почта: abnikolaikoiv@gmail.com
Tallinna 2, Viljandi, Viljandi maakond, 71011
телефон: 4333059

Oksana Morozova

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
05.04.2011
Э-почта: oksana@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
телефон: 7 707 707

Oleg Gorškaljov

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
01.11.1985
Э-почта: gor59om@gmail.com
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
телефон: 33 70 506

Otto Preem

Valga Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
01.08.1986
Э-почта: ottopreem@gmail.com
Vabaduse 5, Valga, Valga maakond, 68204
телефон: 5039070

Peep Rajavere

Läänemaa I Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
09.07.1996
Э-почта: advokaat.rajavere@gmail.com
Karja 20, Haapsalu, Lääne maakond, 90503
телефон: 5283882

Rainer Objartel

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaat
22.10.2002
Э-почта: rainer.objartel@gmail.com
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
телефон: 7 346 602

Raul Tosmann

Advokaadibüroo Raul Tosmann
Vandeadvokaat
16.10.1979
Э-почта: raultosmann.jur@gmail.com
Lossi 18, Viljandi, Viljandi maakond, 71003
телефон: 4333723

Rein Napa

Advokaadibüroo Rein Napa
Vandeadvokaat
01.07.1984
Э-почта: reinnapa@gmail.com
Pliiatsi 5, Tartu, Tartu maakond, 51011
телефон: 5189415

Robert Sprengk

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaat
07.03.2017
Э-почта: robert.sprengk@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
телефон: 7 300 400

Rünno Roosmaa

Advokaadibüroo Roosmaa
Vandeadvokaat
16.04.1977
Э-почта: abroosmaa@hotmail.com
Munga 2, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
телефон: 44 33 657

Sergei Politšev

Ida-Viru Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
19.03.1996
Э-почта: sergei.polichev@mail.ee
Rakvere 4, Jõhvi, Ida-Viru maakond, 41531
телефон: 33 70 506

Siim Mõistlik

Advokaadibüroo Vares & Mõistlik
Vandeadvokaat
11.02.2014
Э-почта: siim@abvm.ee
Väike-Ameerika 8, Tallinn, Harju maakond, 10129
телефон: 55 603 649

Simona Vissak

Advokaadibüroo Legalt
Vandeadvokaat
05.02.2019
Э-почта: simona@legalt.ee
Viru väljak 6-70, Tallinn, Harju maakond, 10153
телефон: 6 644 005

Sven Sillar

Advokaadibüroo Sven Sillar
Vandeadvokaat
27.04.1999
Э-почта: sven@sillar.ee
Maakri 23, Tallinn, Harju maakond, 10145
телефон: 6420075

Tiia Tafenau

Advokaadibüroo Mets
Vandeadvokaadi abi
21.10.2008
Э-почта: tiia@mets.law
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004
телефон: 5537136

Tiina Mare Hiob

Advokaadibüroo Tiina Mare Hiob
Vandeadvokaat
17.03.1986
Э-почта: tiinamare.hiob@gmail.com
Pärnu mnt 30-9, Tallinn, Harju maakond, 10141
телефон: 6556626

Toomas Laanemaa

Advokaadibüroo Tehver & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
25.02.1995
Э-почта: toomas@tehver.ee
Pirni 7, Tallinn, Harju maakond, 10617
телефон: 6 419 480

Toomas Metsma

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
15.09.2015
Э-почта: toomas@tarmopilv.ee
Paju 2, Tartu, Tartu maakond, 50603
телефон: 4 844 000

Toomas Pilt

Advokaadibüroo Lawoja
Vandeadvokaadi abi
02.03.1999
Э-почта: toomas.pilt@gmail.com
Liivalaia 11/1-12A, Tallinn, Harju maakond, 10118
телефон: 6408711

Urmas Simon

Advokaadibüroo Simon OÜ
Vandeadvokaat
27.01.2004
Э-почта: urmassimon@gmail.com
Parda 3 - 104, Tallinn, Harju maakond, 10151
телефон: 56 635 111

Valeriy Gimaev

Narva Esimene Advokaadibüroo Tallinna esindus
Vandeadvokaat
07.02.2012
Э-почта: valeriy@gimaev.ee
Peterburi tee 71-318, Tallinn, Harju maakond, 11415
телефон: 56 155 983

Viktoria Ivanova

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
21.02.2012
Э-почта: viktoria@liskmann.eu
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
телефон: 511 3854/5566 8783

Vladimir Sadekov

Vladimir Sadekov Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
30.06.2009
Э-почта: menetlus@sadekov.ee
Vesivärava 50-310, Tallinn, Harju maakond, 10152
телефон: 518 8763; 6040411

Yaroslav Radziwill

Advokaadibüroo Radziwill
Vandeadvokaat
19.09.2017
Э-почта: yaroslav.law@gmail.com
Veerenni 29-9, Tallinn, Harju maakond, 10135
телефон: 56880132