Eesti advokaadid

Aare Kaldma

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 28.01.2014
E-post: aare.kaldma@gmail.com
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Aivar Kello

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.04.1994
E-post: aivar@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548
Fax: 7420550

Allar Laugesaar

Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 08.01.2013
E-post: allar@advokaat.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Telefon: 7 444 900
Fax: 7 444 900

Alo Noormets

Advokaadibüroo Derling Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 07.02.2006
E-post: alo.noormets@derling.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7488071
Fax: 7488072

Andi Tubin

Advokaadibüroo Pürn & Tubin
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.02.2013
E-post: ab@lexlegal.ee
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 58 532 802

Andres Veski

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 07.12.1993
E-post: advveski@hot.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: 7427796

Andrus Lillo

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 10.08.1999
E-post: andrus@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7303470
Fax: 7303471

Ann Saar

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.08.1985
E-post: ann@annsaar.ee
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7421040

Anne Tammer

Advokaadibüroo Tammer & Tammer
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.02.1992
E-post: tammer@tammer-tammer.ee
Kalevi 9, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7333591
Fax: 7333592

Anne Vissak

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 12.03.2001
E-post: anne@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: 7427796

Anu Pärtel

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.06.1994
E-post: anu@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548
Fax: 7420550

Artur Maljukov

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 09.02.2016
E-post: artur@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7303470
Fax: 7303471

Birje Kalmus

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 19.09.2017
E-post: birje.kalmus@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7 300 400

Cardo Soosaar

Attela Advokaadibüroo Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 07.12.1999
E-post: attela@attela.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 6 677 888

Eve Laine

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 18.07.2000
E-post: eve@annsaar.ee
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7421040

Gerda-Johanna Pello

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 15.09.2015
E-post: gerda-johanna.pello@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7 300 400

Häli Jürimäe

Advokaadibüroo Leadell Pilv Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 05.04.2011
E-post: tartu@apilv.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Telefon: 7312272
Fax: 7312274

Heiki Kuningas

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 01.09.1998
E-post: heiki.kuningas@mail.ee
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Telefon: 7 346 602
Fax: 7 346 602

Ivo Kütt

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 07.12.1993
E-post: ivo@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Janar Kuus

Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 25.01.2011
E-post: janar@advokaat.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Telefon: 7 444 900
Fax: 7 444 900

Karin Ploom

Advokaadibüroo Leadell Pilv Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 21.02.2012
E-post: tartu@apilv.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Telefon: 7312272
Fax: 7312274

Karina Lõhmus-Ein

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.11.1999
E-post: karina@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7303470
Fax: 7303471

Karl Saavo

Advokaadibüroo Karl Saavo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 08.10.1990
E-post: karl.saavo@gmail.com
Riia 4, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7339002

Kaspar Lind

Attela Advokaadibüroo Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 11.02.2003
E-post: attela@attela.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 6 677 888

Katrin Prükk

Advokaadibüroo Advocatus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.04.2010
E-post: katrin@advocatus.ee
Pepleri 32, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420442
Fax: 7343181

Kristi Haas

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.10.2014
E-post: kristi@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: 7427796

Li Uiga

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.12.1988
E-post: li@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Mare Laur

Tartu I Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.05.1980
E-post: marelaur@gmail.com
Raekoja plats 13/Vabaduse pst 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7441150
Fax: 7441150

Margo Lemetti

Advokaadibüroo Derling Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 11.08.1998
E-post: margo.lemetti@derling.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7488071
Fax: 7488072

Marina Kelpman

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 18.09.2018
E-post: marina@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Marina Valge

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.09.1991
E-post: marina@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Marit Seesmaa

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 10.12.2013
E-post: marit@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Marko Paabumets

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 12.08.1997
E-post: marko@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7420548
Fax: 7420550

Meree Punab

Advokaadibüroo TGS Baltic Tartu büroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.05.2012
E-post: estonia@tgsbaltic.com
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7 301 610
Fax: 7 301 620

Mihkel Gaver

Advokaadibüroo GAVER
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 18.06.2013
E-post: mihkel@gaver.ee
Ülikooli 8a, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 5 041 427

Rainer Objartel

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 22.10.2002
E-post: rainer.objartel@gmail.com
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Telefon: 7 346 602
Fax: 7 346 602

Rait Sarjas

Advokaadibüroo Küllike Namm Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.04.2010
E-post: rait.sarjas@namm.ee
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004

Rein Napa

Advokaadibüroo Rein Napa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.07.1984
E-post: reinnapa@gmail.com
Riia 4, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7339401
Fax: 7339401

Rene Hallemaa

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.06.2012
E-post: rene@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 7344294

Rene Varul

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 23.09.2003
E-post: rene@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7303470
Fax: 7303471

Siret Saks

Advokaadibüroo RASK Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.06.2009
E-post: siret.saks@rask.ee
Vaksali 6, Tartu, Tartu maakond, 50409
Telefon: 6 180 820

Sirje Must

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 22.12.1975
E-post: byroo@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: 7427796

Tambet Laasik

Advokaadibüroo Leadell Pilv Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 10.02.2009
E-post: tartu@apilv.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Telefon: 7312272
Fax: 7312274

Tanel Kask

Advokaadibüroo Derling Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 18.09.2018
E-post: estonia@derling.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51013
Telefon: 7488071
Fax: 7488072

Tanel Pürn

Advokaadibüroo Pürn & Tubin
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 06.05.1997
E-post: tanel@purntubin.ee
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 58 532 802

Tarmo Pilv

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.03.1996
E-post: info@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Tauri Sokk

Advokaadibüroo De Lege
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 18.04.2006
E-post: taurisokk@hotmail.com
Vanemuise 54, Tartu, Tartu maakond, 50410
Telefon: 7409489
Fax: 7409489

Tiia Tafenau

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 21.10.2008
E-post: tiia@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 7427794
Fax: 7427796

Tõnu Mets

Advokaadibüroo Mets
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 19.05.2011
E-post: tonu@mets.law
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004
Telefon: 5537136

Toomas Metsma

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 15.09.2015
E-post: toomas@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Telefon: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Urmas Kõrgesaar

Advokaadibüroo Leadell Pilv Tartu osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.12.1998
E-post: tartu@apilv.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Telefon: 7312272
Fax: 7312274

Valli Murde

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 18.06.1996
E-post: vmurde@gmail.com
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Telefon: 7 346 602
Fax: 7 346 602

Vello Tammer

Advokaadibüroo Tammer & Tammer
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 21.01.1997
E-post: vello@tammer-tammer.ee
Kalevi 9, Tartu, Tartu maakond, 51010
Telefon: 7333591
Fax: 7333592