Eesti advokaadid

Aleksei Forstiman

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 11.12.2012
E-post: aleksei.forstiman@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
Telefon: 3327000

Andrei Matvejev

Advokaadibüroo Sven Sillar Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 14.05.2013
E-post: andrei.matvejev@sillar.ee
Tallinna mnt 9, Narva, Ida-Viru maakond, 21008
Telefon: 5 031 782

Andres Vinkel

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 17.04.2001
E-post: andres.vinkel@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
Telefon: 3327000

Deniss Matvejev

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 10.02.2015
E-post: deniss.matvejev@mail.ee
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
Telefon: 35 60 529

Ene Soop

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.06.1999
E-post: ene.soop@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
Telefon: 3327000

Galina Tšelnokova

Advokaadibüroo Galina Tšelnokova
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.09.1981
E-post: galanab00@gmail.com
Kiriku 13, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
Telefon: 5528442

Igor Belugin

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 10.05.1995
E-post: belugin@hot.ee
Juhkentali 3, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
Telefon: 35 64 077
Fax: 35 64 077

Jekaterina Jevšina

Advokaadibüroo Jekaterina Jevšina
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.04.1977
E-post: katty-ev@inbox.ru
Kiriku 13-15, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
Telefon: 5211872

Robert Sprengk

Advokaadibüroo Barrister Narva osakond
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 07.03.2017
E-post: robert.sprengk@gmail.com
Võidu 2, Narva, Ida-Viru maakond, 21006
Telefon: 5 166 303

Tatjana Massalina

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.08.1976
E-post: tatjana.massalina@gmail.com
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
Telefon: 35 60 529

Vladimir Rogulski

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 02.01.1989
E-post: vladimir.rogulski@gmail.com
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
Telefon: 35 60 529