Advocates

Aavo Aadli

Advokaadibüroo Aavo Aadli
Vandeadvokaat
20.01.1991
E-mail: aavo.aadli@mail.ee
Mustamäe tee 18, Tallinn, Harju maakond, 10617
Phone: 5011385

Ahto Sirendi

Ahto Sirendi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
21.10.2008
E-mail: ahto2.sirendi@gmail.com
Masina 22, Tallinn, Harju maakond, 10144
Phone: 5204196

Aivar Ennok

Advokaadibüroo Aivar Ennok
Vandeadvokaat
15.10.1992
E-mail: ennoklaw@gmail.com
Kõlviku tee 42-3, Tallinn, Harju maakond, 12345
Phone: 5 015 677

Alar Neiland

Advokaadibüroo AE Consult
Vandeadvokaat
19.04.1982
E-mail: alar.neiland@mail.ee
Sihi tn 181, Tallinn, Harju maakond, 10918
Phone: 5054028

Aleksei Ratnikov

Advokaadibüroo A. Ratnikov & Partners
Vandeadvokaat
12.12.2006
E-mail: aleksei@ratnikovab.com
J. Köleri 8, Tallinn, Harju maakond, 10150
Phone: 56909006

Aleksei Vassiljev

Vladimir Sadekov Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
15.09.2015
E-mail: aleksei.vassiljev@sadekov.ee
Vesivärava 50-310, Tallinn, Harju maakond, 10152
Phone: 518 8763; 6040411

Andres Lusmägi

Andres Lusmägi Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
31.08.1999
E-mail: andreslusmagi@hot.ee
Keemia 23-1, Tallinn, Harju maakond, 10616
Phone: 5072873

Annemarie Kunila

Advokaadibüroo A.Kunila & Ko
Vandeadvokaat
01.05.1978
E-mail: advbyroo@gmail.com
Pärja 18, Tallinn, Harju maakond, 10912
Phone: 6610963

Anti Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaat
24.01.2006
E-mail: advokaadibyroo@gmail.com
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
Phone: 55 526 106

Anu Toomemägi-Kivistik

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
19.09.2017
E-mail: anu@remos.ee
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
Phone: 58666511

Argo Küünemäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
27.03.2007
E-mail: argo.kuunemae@hotmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Phone: 6484866

Arina Liskmann-Getsu

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
30.03.1999
E-mail: arina@liskmann.eu
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
Phone: 511 3854/5566 8783

Deivi Vaht

Advokaadibüroo Deivi Vaht
Vandeadvokaat
05.02.2019
E-mail: deivi.vaht@riversen.ee
Laulupeo tn 24, Tallinn, Harju maakond, 75510
Phone: 56 496 946

Dmitri Školjar

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
02.11.2010
E-mail: dmitri@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Phone: 7 707 707

Ene Mõtte

Advokaadibüroo REMO's
Vandeadvokaat
23.08.2005
E-mail: ene@remos.ee
Tartu mnt 83-701, Tallinn, Harju maakond, 10115
Phone: 58666511

Eva Tibar

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaat
04.11.1992
E-mail: eva.tibar@tibar.ee
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Phone: 6691840

Gerda-Johanna Aasmaa

Advokaadibüroo Anti Aasmaa
Vandeadvokaadi abi
15.09.2015
E-mail: gerdajohanna.aasmaa@outlook.com
Pikk 36 - 22, Tallinn, Harju maakond, 10133
Phone: 55 526 106

Harri Tammist

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
14.03.2023
E-mail: Harri.Tammist@gmail.com
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Phone: 6691840

Helen Ratso

Raidla Ellex Advokaadibüroo
19.02.2013
E-mail: contact@raidlaellex.ee
Roosikrantsi 2 , Tallinn, Harju maakond, 10119
Phone: 640 7170

Ilja Sipari

Advokaadibüroo Sipari
Vandeadvokaat
29.09.2015
E-mail: ilja@sipari.eu
Tornimäe 5, Tallinn, Harju maakond, 10145
Phone: 55 504 300

Imbi Seimar

Niguliste Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
15.02.1979
E-mail: nigulisteab@hot.ee
Tartu mnt 16b-19, Tallinn, Harju maakond, 10117 
Phone: 6443494

Indrek Västrik

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
12.08.1997
E-mail: indrek@lawpartner.ee
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
Phone: 6051234

Janek Valdma

Advokaadibüroo Valdma & Partnerid
Vandeadvokaat
22.11.1994
E-mail: janek@lawpartner.ee
Kiriku tn 6-22, Tallinn, Harju maakond, 10130
Phone: 6051234

Jugans Grossmann

Advokaadibüroo Jugans Grossmann
Vandeadvokaat
31.08.1999
E-mail: jugansg@gmail.com
Vilde tee 104 – 105, Tallinn, Harju maakond, 12911
Phone: 6700334

Kadi Sitska

Advokaadibüroo Tibar & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
13.10.1998
E-mail: kadi.sitska@gmail.com
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Phone: 6691840

Kardo Karon

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co
Vandeadvokaadi abi
24.09.2020
E-mail: kardo.karon@eversheds-sutherland.ee
Kentmanni 4/ Sakala 10, Tallinn, Harju maakond, 10116
Phone: 6229990

Karine Nersesjan

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaat
19.04.2011
E-mail: karinenersesjan@gmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Phone: 6484866

Kaupo Kask

Advokaadibüroo Kaupo Kask
Vandeadvokaat
02.09.2014
E-mail: advokaat@kaupokask.ee
Tartu mnt 84a-162, Tallinn, Harju maakond, 10112
Phone: 5 515 583

Kirke Treial

Advokaadibüroo Turnstone
Vandeadvokaat
02.10.2018
E-mail: kirke.treial@turnstone.ee
Tartu mnt 25, Tallinn, Harju maakond, 10117
Phone: 6605577

Kristina Ivanova

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
03.10.2023
E-mail: kristina.ivanova@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Kristina Isokoski

Advokaadibüroo K.Roosalu
Vandeadvokaat
24.04.1990
E-mail: abroosalu@gmail.com
Paldiski mnt 177-50, Tallinn, Harju maakond, 13518
Phone: 3 725 163 907

Lauri Talumäe

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
06.09.2016
E-mail: lauri.talumae@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Leelo Viil

Vanalinna Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
16.05.1988
E-mail: leeloviil@gmail.com
Tartu mnt 16-10, Tallinn, Harju maakond, 10117
Phone: 5011777

Leino Biin

Advokaadibüroo Biin ja Biin
Vandeadvokaat
15.02.1979
E-mail: leino@biin.ee
Asula tn 3-309, Tallinn, Harju maakond, 11312
Phone: 5 093 028

Liis Suik

Liis Suik Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
02.03.2004
E-mail: liis.suik@gmail.com
Katusepapi 4-A210, Tallinn, Harju maakond, 11412
Phone: 6000066

Madis Mahlapuu

Advokaadibüroo Mahlapuu & Partnerid
Vandeadvokaat
13.12.2005
E-mail: mahlapuu.ab@gmail.com
Roosikrantsi 2, Tallinn, Harju maakond, 10119
Phone: 5245009

Madis Piirla

Advokaadibüroo Legalt
Vandeadvokaat
20.09.2016
E-mail: madis@legalt.ee
Viru väljak 6-70, Tallinn, Harju maakond, 10153
Phone: 6 644 005

Margus Viira

Viira & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
15.11.1993
E-mail: margus@abviira.ee
Pärnu mnt 20, Tallinn, Harju maakond, 10141
Phone: 5 044 536, 670 6688

Mariann Tusti

Mariann Tusti Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
17.09.1996
E-mail: mariann.tusti@mail.ee
Kopli 25, Tallinn, Harju maakond, 10412
Phone: 5088638

Marika Jaanson

Advokaadibüroo Aktseptus
Vandeadvokaat
10.08.1999
E-mail: info@aktseptus.ee
Tondi 5, Tallinn, Harju maakond, 11313
Phone: 5131331

Marina Lapidus

Advokaadibüroo Borenius
Vandeadvokaat
25.01.2010
E-mail: menetlus@borenius.ee
Pärnu mnt 15, Tallinn, 10141
Phone: 6651888

Marje Mängel

Advokaadibüroo Marje Mängel
Vandeadvokaat
06.03.1990
E-mail: mangel@mangel.ee
Paldiski mnt 3/Kevade 2, Tallinn, Harju maakond, 10137
Phone: 6609766

Merike Allikmäe

Advokaadibüroo Küünemäe & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
30.06.2009
E-mail: merike.allikmae@gmail.com
Suur-Karja 11, Tallinn, Harju maakond, 10140
Phone: 6484866

Merili Laansoo

Advokaadibüroo LINDEBERG
Vandeadvokaadi abi
08.03.2022
E-mail: merili.laansoo@lindeberg.legal
Kentmanni 6, Tallinn, Harju maakond, 10116

Natalia Lausmaa

Advokaadibüroo Natalia Lausmaa
Vandeadvokaat
05.10.1993
E-mail: natalia.lausmaa@gmail.com
Herne 23-2, Tallinn, Harju maakond, 10135
Phone: 6462210

Natalja Santaševa

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
20.04.2010
E-mail: natalja@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Phone: 7 707 707

Oksana Morozova

Advokaadibüroo CLARUS
Vandeadvokaat
05.04.2011
E-mail: oksana@clarusab.ee
Tartu mnt 50, Tallinn, Harju maakond, 10115
Phone: 7 707 707

Siim Mõistlik

Advokaadibüroo Vares & Mõistlik
Vandeadvokaat
11.02.2014
E-mail: siim@abvm.ee
Väike-Ameerika 8, Tallinn, Harju maakond, 10129
Phone: 55 603 649

Simona Vissak

Advokaadibüroo Legalt
Vandeadvokaat
05.02.2019
E-mail: simona@legalt.ee
Viru väljak 6-70, Tallinn, Harju maakond, 10153
Phone: 6 644 005

Sven Sillar

Advokaadibüroo Sven Sillar
Vandeadvokaat
27.04.1999
E-mail: sven@sillar.ee
Maakri 23, Tallinn, Harju maakond, 10145
Phone: 6420075

Tiina Mare Hiob

Advokaadibüroo Tiina Mare Hiob
Vandeadvokaat
17.03.1986
E-mail: tiinamare.hiob@gmail.com
Pärnu mnt 30-9, Tallinn, Harju maakond, 10141
Phone: 6556626

Toomas Laanemaa

Advokaadibüroo Tehver & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
25.02.1995
E-mail: toomas@tehver.ee
Pirni 7, Tallinn, Harju maakond, 10617
Phone: 6 419 480

Toomas Pilt

Advokaadibüroo Lawoja
Vandeadvokaadi abi
02.03.1999
E-mail: toomas.pilt@gmail.com
Liivalaia 11/1-12A, Tallinn, Harju maakond, 10118
Phone: 6408711

Urmas Simon

Advokaadibüroo Simon OÜ
Vandeadvokaat
27.01.2004
E-mail: urmassimon@gmail.com
Parda 3 - 104, Tallinn, Harju maakond, 10151
Phone: 56 635 111

Valeriy Gimaev

Narva Esimene Advokaadibüroo Tallinna esindus
Vandeadvokaat
07.02.2012
E-mail: valeriy@gimaev.ee
Peterburi tee 71-318, Tallinn, Harju maakond, 11415
Phone: 56 155 983

Viktoria Ivanova

Liskmann & Partnerid Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
21.02.2012
E-mail: viktoria@liskmann.eu
Tartu mnt 83-208, Tallinn, Harju maakond, 10115
Phone: 511 3854/5566 8783

Vladimir Sadekov

Vladimir Sadekov Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
30.06.2009
E-mail: menetlus@sadekov.ee
Vesivärava 50-310, Tallinn, Harju maakond, 10152
Phone: 518 8763; 6040411

Yaroslav Radziwill

Advokaadibüroo Radziwill
Vandeadvokaat
19.09.2017
E-mail: yaroslav.law@gmail.com
Veerenni 29-9, Tallinn, Harju maakond, 10135
Phone: 56880132