Advocates

Aleksei Forstiman

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaadi abi
11.12.2012
E-mail: aleksei.forstiman@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
Phone: 3327000

Andrei Matvejev

Advokaadibüroo Sven Sillar Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
14.05.2013
E-mail: andrei.matvejev@sillar.ee
Tallinna mnt 9, Narva, Ida-Viru maakond, 21008
Phone: 5 031 782

Andres Vinkel

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaat
17.04.2001
E-mail: andres.vinkel@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
Phone: 3327000

Deniss Matvejev

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
10.02.2015
E-mail: deniss.matvejev@mail.ee
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
Phone: 35 60 529

Ene Soop

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaat
15.06.1999
E-mail: ene.soop@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
Phone: 3327000

Henn Koduvere

Õigusteenindus Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
19.03.2013
E-mail: henn.koduvere@ot.ee
Kerese 3/Kosmonaudi 4, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
Phone: 5 102 528

Igor Belugin

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
10.05.1995
E-mail: belugin@hot.ee
Juhkentali 3, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
Phone: 35 64 077

Ilya Zuev

Grandman Law Firm Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
17.05.2011
E-mail: ilya.zuev@grandman.ee
Tuleviku 6a, Narva, Ida-Viru maakond, 20307
Phone: 56 238 014