Advocates

Aare Kaldma

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
28.01.2014
E-mail: aare.kaldma@gmail.com
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7344294

Aivar Kello

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
14.04.1994
E-mail: aivar@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Phone: 7420548
Fax: 7420550

Allar Laugesaar

Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
08.01.2013
E-mail: allar@advokaat.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Phone: 7 444 900
Fax: 7 444 900

Alo Noormets

Advokaadibüroo Derling Primus Tartu osakond
Vandeadvokaat
07.02.2006
E-mail: alo.noormets@derling.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7488071
Fax: 7488072

Andi Tubin

Advokaadibüroo Pürn & Tubin
Vandeadvokaat
05.02.2013
E-mail: ab@lexlegal.ee
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 58 532 802

Andres Veski

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
07.12.1993
E-mail: advveski@hot.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7427794
Fax: 7427796

Andrus Lillo

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaat
10.08.1999
E-mail: andrus@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7303470
Fax: 7303471

Ann Saar

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaat
20.08.1985
E-mail: ann@annsaar.ee
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7421040

Anne Tammer

Advokaadibüroo Tammer & Tammer
Vandeadvokaat
20.02.1992
E-mail: tammer@tammer-tammer.ee
Kalevi 9, Tartu, Tartu maakond, 51010
Phone: 7333591
Fax: 7333592

Anne Vissak

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
12.03.2001
E-mail: anne@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7427794
Fax: 7427796

Anu Pärtel

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaat
06.06.1994
E-mail: anu@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Phone: 7420548
Fax: 7420550

Artur Maljukov

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaadi abi
09.02.2016
E-mail: artur@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7303470
Fax: 7303471

Birje Kalmus

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
19.09.2017
E-mail: birje.kalmus@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7 300 400

Cardo Soosaar

Attela Advokaadibüroo Tartu osakond
Vandeadvokaat
07.12.1999
E-mail: attela@attela.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 6 677 888

Eve Laine

Advokaadibüroo Ann Saar
Vandeadvokaadi abi
18.07.2000
E-mail: eve@annsaar.ee
Küüni 7, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7421040

Gerda-Johanna Pello

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
15.09.2015
E-mail: gerda-johanna.pello@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7 300 400

Grete Kirsimaa

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
10.02.2015
E-mail: grete.kirsimaa@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7 300 400

Häli Jürimäe

Advokaadibüroo Kõrgesaar ja Laasik
Vandeadvokaat
05.04.2011
E-mail: info@abkl.ee
Rüütli 23, Tartu, Tartu maakond, 51006
Phone: 5340 9084, 501 2627

Heiki Kuningas

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaadi abi
01.09.1998
E-mail: heiki.kuningas@mail.ee
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Phone: 7 346 602
Fax: 7 346 602

Ivo Kütt

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaadi abi
07.12.1993
E-mail: ivo@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7344294

Janar Kuus

Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
25.01.2011
E-mail: janar@advokaat.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51014
Phone: 7 444 900
Fax: 7 444 900

Kaisa Lumiste

Advokaadibüroo GAVER
Vandeadvokaadi abi
17.09.2019
E-mail: kaisa@gaver.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 5 041 427

Karin Ploom

Advokaadibüroo Kõrgesaar ja Laasik
Vandeadvokaadi abi
21.02.2012
E-mail: info@abkl.ee
Rüütli 23, Tartu, Tartu maakond, 51006
Phone: 5340 9084, 501 2627

Karina Lõhmus-Ein

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaat
16.11.1999
E-mail: karina@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7303470
Fax: 7303471

Karl Saavo

Advokaadibüroo Karl Saavo
Vandeadvokaat
08.10.1990
E-mail: karl.saavo@gmail.com
Riia 4, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7339002

Kaspar Lind

Attela Advokaadibüroo Tartu osakond
Vandeadvokaat
11.02.2003
E-mail: attela@attela.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 6 677 888

Katrin Prükk

Advokaadibüroo Advocatus
Vandeadvokaat
20.04.2010
E-mail: katrin@advocatus.ee
Pepleri 32, Tartu, Tartu maakond, 51010
Phone: 7420442
Fax: 7343181

Katrin Jennsen

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaat
02.09.2014
E-mail: katrin@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7427794
Fax: 7427796

Kevin Kõo

Advokaadibüroo Derling Primus Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
17.09.2019
E-mail: estonia@derling.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7488071
Fax: 7488072

Kristi Haas

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaadi abi
14.10.2014
E-mail: kristi@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7427794
Fax: 7427796

Kristina Viznovitš

Advokaadibüroo LMP Tartu esindus
Vandeadvokaadi abi
01.10.2019
E-mail: kristina.viznovits@lmp.ee
Soola 8, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7 300 400

Li Uiga

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
01.12.1988
E-mail: li@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7344294

Mare Laur

Tartu I Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
01.05.1980
E-mail: marelaur@gmail.com
Raekoja plats 13/Vabaduse pst 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 56463616
Fax: 56463616

Margo Lemetti

Advokaadibüroo Derling Primus Tartu osakond
Vandeadvokaat
11.08.1998
E-mail: margo.lemetti@derling.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7488071
Fax: 7488072

Marina Kelpman

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
18.09.2018
E-mail: marina@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Marina Valge

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
01.09.1991
E-mail: marina@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7344294

Marit Seesmaa

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
10.12.2013
E-mail: marit@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Marko Paabumets

Advokaadibüroo In Jure
Vandeadvokaadi abi
12.08.1997
E-mail: marko@injure.ee
Riia 15b, Tartu, Tartu maakond, 51010
Phone: 7420548
Fax: 7420550

Meree Punab

Advokaadibüroo TGS Baltic Tartu büroo
Vandeadvokaat
02.05.2012
E-mail: estonia@tgsbaltic.com
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7 301 610
Fax: 7 301 620

Mihkel Gaver

Advokaadibüroo GAVER
Vandeadvokaat
18.06.2013
E-mail: mihkel@gaver.ee
Turu 2, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 5 041 427

Rainer Objartel

Advokaadibüroo Objartel & Partnerid
Vandeadvokaat
22.10.2002
E-mail: rainer.objartel@gmail.com
Betooni 9, Tartu, Tartu maakond, 50411
Phone: 7 346 602
Fax: 7 346 602

Rait Sarjas

Advokaadibüroo Küllike Namm Tartu osakond
Vandeadvokaat
06.04.2010
E-mail: rait.sarjas@namm.ee
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004

Rein Napa

Advokaadibüroo Rein Napa
Vandeadvokaat
01.07.1984
E-mail: reinnapa@gmail.com
Turu tn 34b, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 5189415

Rene Hallemaa

Advokaadibüroo Valge & Uiga
Vandeadvokaat
19.06.2012
E-mail: rene@valgejauiga.ee
Vanemuise 21a, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 7344294

Rene Varul

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Vandeadvokaat
23.09.2003
E-mail: rene@advokaadid.ee
Ülikooli 4, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7303470
Fax: 7303471

Siret Saks

Advokaadibüroo RASK Tartu osakond
Vandeadvokaat
02.06.2009
E-mail: siret.saks@rask.ee
Vaksali 6, Tartu, Tartu maakond, 50409
Phone: 6 180 820

Sirje Must

Advokaadibüroo Sirje Must
Vandeadvokaat
22.12.1975
E-mail: byroo@sirjemust.ee
Õpetaja 9, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 7427794
Fax: 7427796

Taimar Ehrlich

Advokaadibüroo TEAB
Vandeadvokaat
28.09.2003
E-mail: info@teab.ee
Kalda tee 10-2, Tartu, Tartu maakond, 50703
Phone: 7310884

Tambet Laasik

Advokaadibüroo Kõrgesaar ja Laasik
Vandeadvokaat
10.02.2009
E-mail: info@abkl.ee
Rüütli 23, Tartu, Tartu maakond, 51006
Phone: 5340 9084, 501 2627

Tanel Kask

Advokaadibüroo Derling Primus Tartu osakond
Vandeadvokaadi abi
18.09.2018
E-mail: estonia@derling.ee
Kaluri 2, Tartu, Tartu maakond, 51013
Phone: 7488071
Fax: 7488072

Tanel Pürn

Advokaadibüroo Pürn & Tubin
Vandeadvokaat
06.05.1997
E-mail: tanel@purntubin.ee
Ülikooli 2a, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 58 532 802

Tarmo Pilv

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaat
19.03.1996
E-mail: info@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Tauri Sokk

Advokaadibüroo De Lege
Vandeadvokaat
18.04.2006
E-mail: taurisokk@hotmail.com
Vanemuise 54, Tartu, Tartu maakond, 50410
Phone: 7409489
Fax: 7409489

Tiia Tafenau

Advokaadibüroo Mets
Vandeadvokaadi abi
21.10.2008
E-mail: tiia@mets.law
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 5537136

Tõnu Mets

Advokaadibüroo Mets
Vandeadvokaat
19.05.2011
E-mail: tonu@mets.law
Raekoja plats 20, Tartu, Tartu maakond, 51004
Phone: 5537136

Toomas Metsma

Advokaadibüroo Tarmo Pilv ja Partnerid
Vandeadvokaadi abi
15.09.2015
E-mail: toomas@tarmopilv.ee
Ülikooli 8, Tartu, Tartu maakond, 51003
Phone: 4 844 000
Fax: 4 844 000

Urmas Kõrgesaar

Advokaadibüroo Kõrgesaar ja Laasik
Vandeadvokaat
01.12.1998
E-mail: info@abkl.ee
Rüütli 23, Tartu, Tartu maakond, 51006
Phone: 5340 9084, 501 2627

Vello Tammer

Advokaadibüroo Tammer & Tammer
Vandeadvokaat
21.01.1997
E-mail: vello@tammer-tammer.ee
Kalevi 9, Tartu, Tartu maakond, 51010
Phone: 7333591
Fax: 7333592