Eesti advokaadid

Alla Raudsepp

Advokaadibüroo Oberg & Partnerid
Vandeadvokaadi vanemabi
Advokatuuri liige alates 22.01.1997
E-post: alla@obergab.ee
Rüütli 14-207, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Telefon: 44 70 201
Fax: 44 70 202 

Ants Nõmmik

Advokaadibüroo Nõmmik
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 11.04.2000
E-post: ants@ppnet.ee
Aida 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 4437991

Anu Talu

Advokaadibüroo Aus ja Talu
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.06.2010
E-post: anu.talu@austalu.ee
Rüütli 28-8, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Telefon: 4423033
Fax: 4439335

Avo Pärmann

Advokaadibüroo Avo Pärmann
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 01.03.1978
E-post: avo.parmann@gmail.com
Meelise 1b, Pärnu, Pärnu maakond, 80028
Telefon: 44 30 607
Fax: 44 30 607

Heldur Otti

Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 20.05.1986
E-post: heldur@jolab.ee
Uus 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 44 75 700
Fax: 44 75 709

Kaire Aus

Advokaadibüroo Aus ja Talu
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 09.03.2010
E-post: kaire.aus@austalu.ee
Rüütli 28-8, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Telefon: 4423033
Fax: 4439335

Ljudmila Tamar

Advokaadibüroo Tamar
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 04.04.2006
E-post: menetlus@tamar.ee
Rüütli 14-206, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 44 31 017
Fax: 44 31 017

Margo Põbo

Priit Palmiste Advokaadibüroo Pärnu büroo
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 11.12.2012
E-post: margo.pobo@palmiste.ee
Uus 1-6, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 4 426 426
Fax: 4 426 426

Marko Tammann

Priit Palmiste Advokaadibüroo Pärnu büroo
Vandeadvokaadi abi
Advokatuuri liige alates 25.01.2011
E-post: marko.tammann@palmiste.ee
Uus 1-6, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 4 426 426
Fax: 4 426 426

Paul Järve

Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 28.12.1983
E-post: paul@jolab.ee
Uus 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 44 75 700
Fax: 44 75 709

Priit Tartu

Advokaadibüroo Priit Tartu
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 25.10.1994
E-post: priit.tartu@gmail.com
Ringi 8, Pärnu, Pärnu maakond, 80014
Telefon: 44 31 347
Fax: 44 31 347

Raul Oberg

Advokaadibüroo Oberg & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 25.05.1994
E-post: raul@obergab.ee
Rüütli 14-207, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Telefon: 44 70 201
Fax: 44 70 202 

Rünno Roosmaa

Advokaadibüroo Roosmaa
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 16.04.1977
E-post: abroosmaa@hotmail.com
Munga 2, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 44 33 657
Fax: 44 33 657

Teet Veer

Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid
Vandeadvokaadi vanemabi
Advokatuuri liige alates 20.06.1995
E-post: teet@jolab.ee
Uus 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 44 75 700
Fax: 44 75 709

Vahur Krinal

Rüütli Advokaadibüroo 
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 15.11.1993
E-post: vahur@ryytlilaw.ee
Rüütli 14-214, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Telefon: 44 70 130
Fax: 44 70 131

Viktor Kozlov

Advokaadibüroo Kozlov & Partnerid
Vandeadvokaat
Advokatuuri liige alates 21.06.1994
E-post: vkozlov@hot.ee
Aisa 1-11, Pärnu, Pärnu maakond, 80017
Telefon: 5295748
Fax: 5295748