Aдвокаты

Aleksei Forstiman

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaadi abi
11.12.2012
Э-почта: aleksei.forstiman@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
телефон: 3327000

Andrei Matvejev

Advokaadibüroo Sven Sillar Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
14.05.2013
Э-почта: andrei.matvejev@sillar.ee
Tallinna mnt 9, Narva, Ida-Viru maakond, 21008
телефон: 5 031 782

Andres Vinkel

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaat
17.04.2001
Э-почта: andres.vinkel@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
телефон: 3327000

Annika Veisson

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaadi abi
19.02.2019
Э-почта: tallinn@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
телефон: 3327000

Deniss Matvejev

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
10.02.2015
Э-почта: deniss.matvejev@mail.ee
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
телефон: 35 60 529

Ene Soop

Advokaadibüroo Narlex
Vandeadvokaat
15.06.1999
Э-почта: ene.soop@narlex.com
Tallinna mnt 19c, Narva, Ida-Viru maakond, 20303
телефон: 3327000

Galina Tšelnokova

Advokaadibüroo Galina Tšelnokova
Vandeadvokaat
01.09.1981
Э-почта: galanab00@gmail.com
Kiriku 13, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
телефон: 5528442

Igor Belugin

Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus Narva osakond
Vandeadvokaadi abi
10.05.1995
Э-почта: belugin@hot.ee
Juhkentali 3, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
телефон: 35 64 077
Fax: 35 64 077

Jekaterina Jevšina

Advokaadibüroo Jekaterina Jevšina
Vandeadvokaat
01.04.1977
Э-почта: katty-ev@inbox.ru
Kiriku 13-15, Narva, Ida-Viru maakond, 20308
телефон: 5211872

Robert Sprengk

Advokaadibüroo Barrister Narva osakond
Vandeadvokaat
07.03.2017
Э-почта: robert.sprengk@gmail.com
Võidu 2, Narva, Ida-Viru maakond, 21006
телефон: 5 166 303

Tatjana Massalina

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
16.08.1976
Э-почта: tatjana.massalina@gmail.com
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
телефон: 35 60 529

Vladimir Rogulski

Narva Esimene Advokaadibüroo
Vandeadvokaat
02.01.1989
Э-почта: vladimir.rogulski@gmail.com
Kosmonaudi 9, Narva, Ida-Viru maakond, 20309
телефон: 35 60 529