Advocates

Ants Nõmmik

Advokaadibüroo Nõmmik
Vandeadvokaat
11.04.2000
E-mail: ants@ppnet.ee
Aida 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 4437991

Anu Toomemägi

Advokaadibüroo Laus & Partnerid Pärnu osakond
Vandeadvokaadi abi
19.09.2017
E-mail: anu@lauspartners.ee
Rüütli 39-1, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Phone: 58874455

Avo Pärmann

Advokaadibüroo Avo Pärmann
Vandeadvokaat
01.03.1978
E-mail: avo.parmann@gmail.com
Meelise 1b, Pärnu, Pärnu maakond, 80028
Phone: 44 30 607
Fax: 44 30 607

Brigitta Mõttus

Advokaadibüroo Mõttus
Vandeadvokaat
28.05.2002
E-mail: brigitta@advokaadibyroo.ee
Aia 6, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 56216888

Heldur Otti

Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid
Vandeadvokaat
20.05.1986
E-mail: heldur@jolab.ee
Uus 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 44 75 700
Fax: 44 75 709

Kaire Aus

Advokaadibüroo Kaire Aus
Vandeadvokaat
09.03.2010
E-mail: kaire.aus@austalu.ee
Rüütli 28-8, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Phone: 4423033
Fax: 4439335

Ljudmila Tamar

Advokaadibüroo Tamar
Vandeadvokaat
04.04.2006
E-mail: menetlus@tamar.ee
Rüütli 14-206, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 44 31 017
Fax: 44 31 017

Margo Põbo

Advokaadibüroo Sempes OÜ
Vandeadvokaat
11.12.2012
E-mail: margo@sempes.ee
Vanapargi 6, Pärnu, Pärnu maakond, 80019
Phone: 37 253 020 480

Marko Tammann

Priit Palmiste Advokaadibüroo Pärnu büroo
Vandeadvokaadi abi
25.01.2011
E-mail: marko.tammann@palmiste.ee
Uus 1-6, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 4 426 426
Fax: 4 426 426

Olavi Järve

Advokaadibüroo Kaire Aus
Vandeadvokaadi abi
21.02.2017
E-mail: olavi.jarve@austalu.ee
Rüütli 28-8, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Phone: 4423033
Fax: 4439335

Paul Järve

Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid
Vandeadvokaat
28.12.1983
E-mail: paul@jolab.ee
Uus 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 44 75 700
Fax: 44 75 709

Raul Oberg

Advokaadibüroo Oberg & Partnerid
Vandeadvokaat
25.05.1994
E-mail: raul@obergab.ee
Rüütli 14-207, Pärnu, Pärnu maakond, 80011
Phone: 44 70 201
Fax: 44 70 202 

Rünno Roosmaa

Advokaadibüroo Roosmaa
Vandeadvokaat
16.04.1977
E-mail: abroosmaa@hotmail.com
Munga 2, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 44 33 657
Fax: 44 33 657

Teet Veer

Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid
Vandeadvokaat
20.06.1995
E-mail: teet@jolab.ee
Uus 1, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 44 75 700
Fax: 44 75 709

Vahur Krinal

Rüütli Advokaadibüroo 
Vandeadvokaat
15.11.1993
E-mail: vahur@ryytlilaw.ee
Rüütli 14-205, Pärnu, Pärnu maakond, 80010
Phone: 44 70 130
Fax: 44 70 131

Viktor Kozlov

Advokaadibüroo Kozlov & Partnerid
Vandeadvokaat
21.06.1994
E-mail: vkozlov@hot.ee
Aisa 1-11, Pärnu, Pärnu maakond, 80017
Phone: 5295748
Fax: 5295748